Магични Кукли

790.00 ден

Магични Кукли. Седум различни магични кукли кои oвозможуваат искуство полно со изненадувања! Пакувањето е дел од забавата.

Compare

Опис

Магични Кукли. Седум различни магични кукли кои oвозможуваат искуство полно со изненадувања! Фактот дека куклата носи модерна облека е гаранција, но изгледот на секоја кукла останува мистерија сè додека не се распакува. Пакувањето е дел од забавата – повлечете ја лентата за да го отстраните надворешниот слој и да ја откриете про transparentирната цевка. Внатре се наоѓа мистериозната кукла во боја, кесичка со сукњичка и кондури и перика. Извадете ги сите и наполнете ја цевката со топла вода, а потоа ставете ја куклата и свртете ја. Водата ја менува бојата и кога ќе се извади куклата, неговите карактеристики се откриваат! Секоја кукла има различна комбинација на боја на очи, извајана боја на коса, тон на кожата и украсена трико, но изненадувањата продолжуваат. Отворете ги пакетчињата за да пронајдете перика со долга коса, здолниште, пар чевли и мал сунѓер. Натопете го сунѓер во ладна вода и користете го за да го трансформирате лицето на куклата – очите, усните и косата ја менуваат бојата. Дополнете го изгледот со здолниште, чевли и перика.

Карактерисистики:
-Вклучува кукла, здолниште, чевли, перика и сунѓер.
-Секој се продава одделно и секоја кукла е иненадување.
-Куклата не може да стои исправена сама.
-Боите и украсите може да варираат.
-Димензии на куклата 31цм.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магични Кукли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…