Магични ЛЕД сијалички за елка

1,390.00 ден

Сијаличките се многу важен дел на секоја новогодишна елка. Без нив некако елката не би го добива својот целосен сјај.
Овие сијалички се магични бидеќи нема потреба да ги мотате околу елката.

Нема на залиха

Compare

Опис

Магични ЛЕД сијалички за елка, многу важен дел на секоја новогодишна елка. Без нив некако елката не би го добива својот целосен сјај. Овие сијалички се магични бидеќи нема потреба да ги мотате околу елката. Сите се поврзани на еден прстен на кој висат ленти со сијалички со што се минимизира нередот. Само наместете го прстенот околу врвот на елката, наместете ги лентите по ваша желба и елката е осветлена.
Магичните сијалички имаат 16 различни бои и нијанси.
Тие се состојат од 8 ленти со по 8 светлки на нив, вкупно 64 трајни LED сијалички.
Идеални за елки со висина од 1.3 до 1.8 метри
Надворешниот раб на прстенот е 16cm, а внатрешниот раб 7cm. Сијаличките се со дијаметар од 3cm, а лентите се со должина околу 130cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магични ЛЕД сијалички за елка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…