Купи!

Магнетен држач за мобилен телефон

190.00 ден

Наместете го вашиот телефон на магнетниот држач во вашиот автомобил на вентилациониот дел , кој е стабилен и со минималистички изглед.

Нема на залиха

Compare

Опис

Наместете го вашиот телефон на магнетниот држач во вашиот автомобил на вентилациониот дел , кој е стабилен и со минималистички изглед. И покрај својата исклучително компактна големина,неговата силна магнетна сила го држи вашиот паметен телефон цврсто и безбедно. Едноставно прикачете го магнетот на вашиот телефон,и ќе стои точно каде што вие сакате.
Материјалите кои се користени за да се направи магнетниот држач се трајни и магнетот нема да заслаби, дури и по неколку месеци и години на употреба! Користете го насекаде, каде што мислите дека можете од вашиот автомобил,авион, воз, биро, канцеларија, во кујна, ресторан или кафуле.
 
Спецификации:
-Димензии:4.5х4.5х3.5cm
-Материјал: Алуминиум / TPU(Thermoplastic Polyurethane)
-Позиционирајте го вертикално или хоризонтално
-Компатибилен со сите паметни телефони

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетен држач за мобилен телефон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…