Магнетен појас за врат против болки

290.00 ден

Магнетниот појас за врат против болки е правиот избор за вас доколку секојдневно чувствувате болки во вашиот врат.
Долготрајниот и удобен дизајн овозможува ефективна помош, а притоа не чувствувате никаква неудобност.

Нема на залиха

Compare

Опис

Магнетниот појас за врат против болки е правиот избор за вас доколку секојдневно чувствувате болки во вашиот врат.
Долготрајниот и удобен дизајн овозможува ефективна помош, а притоа не чувствувате никаква неудобност.
Погодно за лица што работат тешки физички работи, но и за лица што работат во канцеларии.
 
Магнетниот појас за врат против болки е безбеден и корисен. Ефикасно ја подобрува циркулацијата на крвта, го олеснува заморниот мускул и го активира метаболизмот на клетките.
 
Лесен за употреба, се става дискретно на вратот и може да се користи насекаде во секое време.
Се препорачува 2-3 часа дневно.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетен појас за врат против болки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…