Магнетно пајаче против болки

490.00 ден

Магнетното пајаче против болки е правиот избор за вас доколку секојдневно чувствувате болки во вашиот грб и ‘рбет. Помага да се врати положбата на ‘рбетот во правилна позиција, а истовремено ја намалува болката во грбот благодарение на 11 моќни магнети.

Compare

Опис

Магнетното пајаче против болки е правиот избор за вас доколку секојдневно чувствувате болки во вашиот грб и ‘рбет. Помага да се врати положбата на ‘рбетот во правилна позиција, а истовремено ја намалува болката во грбот благодарение на 11 моќни магнети.
Долготрајниот и удобен дизајн овозможува ефективна помош, а притоа не чувствувате никаква неудобност.
Погодно за лица што работат тешки физички работи кои најчесто вклучуваат долго стоење, но и за лица што работат во канцеларии.
 
Карактеристики:
-Направено од долготраен, но удобен материјал
Вклучува 11 моќни магнети кои ги намалуваат болките
-Помага да се постигне и одржи правилната положба на ‘рбетот
 
Достапни големини: S, M, L, XL, XXL, XXXL
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетно пајаче против болки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…