Мантил за дожд за возрасни со точки

250.00 ден

Заштитете се од дождот оваа есен! Едноставен мантил за дожд за возрасни, идеален за заштита од влага, ветер и дожд. Облечете го овој мантил, кога времето ќе ве онерасположи.

Compare

Опис

Заштитете се од дождот оваа есен! Едноставен мантил за дожд за возрасни, идеален за заштита од влага, ветер и дожд. Облечете го овој мантил, кога времето ќе ве онерасположи.
 
Достапни дезени: со сини, со жолти и со црвени точки
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мантил за дожд за возрасни со точки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…