Машинка за сецкање со три додатоци

690.00 ден

Машинка за сецкање со три додатоци изработена од издржливо, хигиенско пластично тело и нерѓосувачки челик.

Compare

Опис

Машинка за сецкање со три додатоци изработена од издржливо, хигиенско пластично тело и нерѓосувачки челик.
Погодна за сецкање на сите видови на зеленчуци, вклучувајќи лук и кромид, јаткасти плодови во различни форми.
Повеќенаменска машинка за сецкање е направена од висококвалитетен пластичен материјал, лесен за расклопување и лесен за чистење, и во согласност со стандардите за безбедност на храна, безбеден и сигурен. Со самото вртење на раката доаѓа до фино мелење и сецкање. Исто така може да се користи за ситно мелено, грубо мелење со додатоците на машинката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машинка за сецкање со три додатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…