Купи!

Машинка за тестенини

990.00 ден

Машинка за тестенини за изработување на разновидни тестенини по ваша желба кога и да посакате изработена од Инокс.

Compare

Опис

Машинка за тестенини за изработување на разновидни тестенини по ваша желба кога и да посакате изработена од Инокс.
Со оваа машина може да правите десетици различни видови на тестенини (од јуфки до шпагети).
Машината исто има и опции за подесување на дебелината на тестото, на пример јуфките може да ги правите во 3 различни дебелини и големина по желба.
Лесна и многу практична за употреба и одржување (иноксот не рѓосува).

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машинка за тестенини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…