Купи!

Машинка за шеќерна волна

1,590.00 ден

Здрава и вкусна закуска за целото семејство со оваа машинка за шеќерна волна. Можност да изработите несекојдневна торта или колачи декорирани со шеќерна волна.

Compare

Опис

Здрава и вкусна закуска за целото семејство со оваа машинка за шеќерна волна. Можност да изработите несекојдневна торта или колачи декорирани со шеќерна волна.
Со овој апарат ќе го трансформирате шеќерот во мека и вкусна шеќерна волна.
Многу убав и кул дизајн, кој децата го обожуваат.
Одличен подарок за секоја детска забава. Совршен за родендени и секаков тип на забава.
Апаратот е во согласност со сите стандарди за безбедност и квалитет.

Спецификации:
– Напон: 220-240V, 50 / 60Hz
– Моќност: 500W
– Димензии: 287x287x284mm
– Тежина: 1.43kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машинка за шеќерна волна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…