Ментол роденденска декорација

650.00 ден

Ментол роденденска декорација, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Compare

Опис

Ментол роденденска декорација, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Балоните ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Сетот се состои од:
*Happy Birthday банер
*1 голем ментол балон
*59 ментол балони
*48 сребрени балони
*10 бели балони
*10 балони со сребрени конфети
*1 лента за балони

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ментол роденденска декорација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…