Метален држач за телевизор

590.00 ден

Металниот држач за телевизор има неколку предности во однос на повеќето тенки држачи. Има посилен механизам за навалување за да се спречи лизгањето, а исто така може да се поместува нагоре и надолу за полесен пристап до конекциите на телевизорот.

Compare

Опис

Металниот држач за телевизор има неколку предности во однос на повеќето тенки држачи. Има посилен механизам за навалување за да се спречи лизгањето, а исто така може да се поместува нагоре и надолу за полесен пристап до конекциите на телевизорот.
 
Карактеристики:
-Компатибилен за: 32”-70″
-Максимална издржана тежина на ТВ: 40kg
-Доаѓа со комплет за монтирање (типли и штрафови)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Метален држач за телевизор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…