Метална сталажа на две нивоа

450.00 ден

Метална сталажа на две нивоа. Сталажа за складирање, изработена од нерѓосувачки метал.

Compare

Опис

Метална сталажа на две нивоа. Сталажа за складирање, изработена од нерѓосувачки метал.
Карактеристики:
-Достапна само во бела боја.
-Идеална за складирање и организирање на работите во вашата бања, за секојдневна употреба.
-Со 4 пластични тркалца за лесно движење.
-Димензии помеѓу сталажите 23цм

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Метална сталажа на две нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…