Метална сталажа на четири нивоа

950.00 ден

Метална сталажа на четири нивоа. Сталажа за складирање, изработена од нерѓосувачки метал.

Compare

Опис

Метална сталажа на три нивоа. Сталажа за складирање, изработена од нерѓосувачки метал.

Карактеристики:
-Достапна само во бела боја.
-Идеална за складирање и организирање на работите во вашата бања, за секојдневна употреба.
-Со 4 пластични тркалца за лесно движење.
-Димензии помеѓу сталажите 23цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Метална сталажа на четири нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…