Мече од рози 40cm

1,790.00 ден

Мече од рози 40cm. Заљубете се повторно со ова прекрасно мече од рози!

Compare

Опис

Мече од рози 40cm. Заљубете се повторно со ова прекрасно мече од рози!  Совршен подарок за 8-ми Март за вашите сакани, како и за секоја останата прилика во која сакате на вашите сакана личности да им изразите неизмерна лубов и да им подарите уникатен спомен.
Го добивате спакувано во прозирна кутија за подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мече од рози 40cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…