Мини автомобил-проодувалка

1,590.00 ден

Мини автомобил-проодувалка.Дозволете вашето дете да ужива во тркањето и навистина да извлече корист од чувството за забава и слобода што може да ви ги понуди оваа проодувалка автомобил.

Compare

Опис

Мини автомобил-проодувалка.Дозволете вашето дете да ужива во тркањето и навистина да извлече корист од чувството за забава и слобода што може да ви ги понуди оваа проодувалка автомобил. Бидејќи нозете на детето секогаш остануваат во контакт со земјата, вашето дете ќе се чувствува самоуверено возејќи во секое време. Овој автомобил има рог, четири цврсти сини тркала за непречено возење, волан и рачка со која може самото дете да го бутка автомобилот или пак вие да може да го контроирате возењето на вашето дете.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини автомобил-проодувалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…