Мини Детски сет за чистење

1,350.00 ден

Мини Детски сет за чистење. Погоден како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Мини Детски сет за чистење. Погоден како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
9 Додатоци вклучени со сетот
Препорачана возраст 3+год.
Димензии:32 x 14 x 55 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини Детски сет за чистење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…