Мини моп универзален чистач

350.00 ден

Мини моп универзален чистач. Mini Mop чистач за маси, садопери, мебел, автомобили.Ви го претставуваме овој мал но моќен чистач, кој за многу брзо време ќе биде Вашиот нов сојузник во чистењето!

Compare

Опис

Мини моп универзален чистач. Mini Mop чистач за маси, садопери, мебел, автомобили.Ви го претставуваме овој мал но моќен чистач, кој за многу брзо време ќе биде Вашиот нов сојузник во чистењето! Набавете го веднаш и почувствувајте ја разликата. Чистењето ќе биде полесно, побрзо и поефикасно, а Вашиот дом ќе Ви биде благодарен! Темелно ја чисти секоја површина без ограничувања.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини моп универзален чистач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…