Мини пегла на пареа

890.00 ден

Мини пегла на пареа која се собира и совршено се вклопува во куфер, патничка торба, дури и рачна торба без да зафаќа многу простор. Лесно и ефикасно испеглајте ја облеката.

Нема на залиха

Compare

Опис

Мини пегла на пареа која се собира и совршено се вклопува во куфер, патничка торба, дури и рачна торба без да зафаќа многу простор.
Лесно и ефикасно испеглајте ја облеката. Совршена за службени патувања со својата големина приближно колку една дланка.
 
Карактеристики:
Лесена и едноставна за употреба
Должина на кабел: 1.4 метри
Димензии: 18cm x 8cm x 10cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…