Мини сандали

590.00 ден

Детски Мини сандали одлични за вашата малечка со нејзиниот омилен лик од цртаните.
Compare

Опис

Детски Мини сандали одлични за вашата малечка со нејзиниот омилен лик од цртаните.
 
Расположливи големини:
24-31 европски броеви

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА  ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини сандали”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…