Мини фото студио

590.00 ден

Мини фото студио за професионални фотографии на вашите производи. Доаѓа во сет со неколку прилагодливи позадини во 6 бои.

Нема на залиха

Compare

Опис

Мини фото студио за професионални фотографии на вашите производи. Доаѓа во сет со неколку прилагодливи позадини во 6 бои.
Едноставно се монтира и се расклопува, што го прави многу лесно за транспорт и ви овозможува да го носите секаде каде што ќе посакате.
Светлото се напојува со усб кабел.
Димензии: 226x230x240mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини фото студио”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…