Модерна кујна за Барби

1,490.00 ден

Модерна кујна за Барби. Зголемета ја вашата барби колекција прекрасна, модерна барби кујна. Производот е наменет за деца над 3 години.

Compare

Опис

Модерна кујна за Барби. Зголемета ја вашата барби колекција прекрасна, модерна барби кујна. Производот е наменет за деца над 3 години.
-Димензии на производот: 34.8 x 9.5 x 53cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модерна кујна за Барби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…