Модерно Електрично ѓезве

950.00 ден

Подгответе кафе или загрејте вода за чај за миг со ова Модерно Електрично ѓезве.

Compare

Опис

Подгответе кафе или загрејте вода за чај за миг со ова Модерно Електрично ѓезве. Ѓезвето има капацитет од 300ml. и моќност 500W. Копче за вклучување/исклучување и двоен безбедносен систем за заштита од прегревање. Лесно и безбедно за употреба. Брзо загревање и заштеда на време.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модерно Електрично ѓезве”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…