Модерeн и квалитетен црвен ранец

390.00 ден

Модерeн и квалитетен црвен ранец по одлична цена.

Compare

Опис

Модерeн и квалитетен црвен ранец по одлична цена. Ранецот има голема преграда, преден џеб и два странични мрежасти џебови.

Димензии: 47х37х12cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модерeн и квалитетен црвен ранец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…