Моето прво Intex базенче

290.00 ден

Моето прво Intex базенче, малецко базенче за деца на возраст од 1-3 години.

Compare

Опис

Моето прво Intex базенче, малецко базенче за деца на возраст од 1-3 години. Наполнете го со вода во топлите денови, или кога не е толку топло со пластични топчиња и уживајте во безгрижната игра на вашето малечко.
 
Димензии: 61 см х 15 см
Возраст: 1-3 години
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Моето прво Intex базенче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…