Мотор – DOLU

1,790.00 ден

Мотор – DOLU. Од мали децата сакаат свој мотор. Овој мотор ќе им даде чувство дека возат супер возило кое им го привлекува вниманието на сите околу нив.

Compare

Опис

Мотор – DOLU. Од мали децата сакаат свој мотор. Овој мотор ќе им даде чувство дека возат супер возило кое им го привлекува вниманието на сите околу нив. Го водат детските стапала. Така, тие ги развиваат своите физички вештини и чувството за рамнотежа. Одличен почеток и прв чекор кон вистинското тркало. Рачките за држење и широките тркала даваат чувство на стабилност.

Димензии: 49 x 28 x 70 cm
НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА САКАТЕ ДА НАРАЧАТЕ!!!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мотор – DOLU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.