Музичка вртелешка со светло

1,890.00 ден

Музичка вртелешка со светло, изработена од премиум пластика, лесена, но сепак здрава и безопасна за бебето. Се користи како декорација кога не се напојува.

Compare

Опис

Музичка вртелешка со светло, изработена од премиум пластика, лесена, но сепак здрава и безопасна за бебето. Се користи како декорација кога не се напојува. Вградениот аудио уред овозможува да свири смирувачки мелодии, меѓу кои и фетални звуци кои создаваат совршена и смирувачка атмосфера за вашето новороденче.

Помага во визуелниот и развојот на слухот. Лесно се исталира на креветчето, не се потребни алатки. Интензитетот на звуците и јачината на светлината може да се подесува. Играчките може да се користат индивидуално бидеќи имаат лесен механизам на закачување и откачување. Може да се користи на на креветчиња, транспонтери, колички и слично.

Димензии: 51х31х51cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Музичка вртелешка со светло”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…