Мултинаменска подлога

790.00 ден

Високо квалитетна мултинаменска водоотпорна подлога за игра, како замена за тепих, за излет во природа, за плажа…

Нема на залиха

Compare

Опис

Високо квалитетна мултинаменска водоотпорна подлога за игра, како замена за тепих, за излет во природа, за плажа…
 
Може да се користи и внатре и надвор. Водоотпорна и исклучително лесна за чистење. А има и одлични изолациони својства.
 
Совршено за најмалите, кои можат да играат, лазат и одат. Изработено од еколошки материјали, има одлична мекост, со разнобојни живописни дезени.
 
Освен деца оваа еколошка подлога може да се користи и за други намени: јога, пилатес, вежбање, плажа, излет, дури и како под за шатор. Или едноставно кажано ова е мултинаменски реквизит за целото семејство кој ќе го користите насекаде, повторно и повторно.
Димензии:180x160cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултинаменска подлога”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…