Мултифункионална фитнес опрема за затегнување на цело тело

890.00 ден

Мултифункионална фитнес опрема за затегнување на цело тело

Нема на залиха

Compare

Опис

Мултифункионална фитнес опрема за затегнување на цело телo.Разновиден, високо ефективен и брз начин да добиете форма и да се затегнете.Дебело јако природно латекс јаже, со висока флексибилност на истегнување. Погоден за жени и мажи, кои сакаат да поминуваат секој ден по 10 минути вежбање на оваа фитнес опрема за вежбање за да формираат совршено тело. Ги зајакнува стомачните мускули, рамената, рацете, задникот,половината, нозете.

Карактеристики:
-Материјал: PP + ABS
-Еластично и издржливо јаже

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункионална фитнес опрема за затегнување на цело тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…