Мултифункционален Двостран Туш

550.00 ден

Мултифункционален Двостран Туш кој допринесува за совршено и релаксирачко чувство додека се капете.

Compare

Опис

Мултифункционален Двостран Туш кој допринесува за совршено и релаксирачко чувство додека се капете.Туш слушалката поседува резервар кој можете да го наполните со гел,сапун или шампон. Слушалката е дизајнирана од едната страна да испушта сапуница а од другата страна млаз вода. Туш слушалката го зголемува притисокот и заштедува вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционален Двостран Туш”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…