Мултифункционален LED часовник огледало

790.00 ден

Мултифункционален LED часовник кој освен примарната функција за покажување на времето, покажува температурата, датум и има функција на аларм.

Нема на залиха

Compare

Опис

Мултифункционален LED часовник кој освен примарната функција за покажување на времето, покажува температурата, датум и има функција на аларм. Огледало дизајнот го прави овој будилник одлична декорација која ќе се вклопи во било кој простор.
 
Карактеристики:
Приказ на температура
Будилник
Екран со задно осветлување
 
Димензија: 15x7x3.5cm
Напојување: USB адаптер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционален LED часовник огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…