Купи!

Мултифункционална забавна масичка

290.00 ден

Оваа убава мултифункционална забавна масичка можете да ја користи за лаптоп, за цртање и учење, за јадење и што уште не. Специјалниот дизајн без остри рабови ја прави погодна за вашите најмили.

Нема на залиха

Compare

Опис

Оваа убава мултифункционална забавна масичка можете да ја користи за лаптоп, за цртање и учење, за јадење и што уште не. Специјалниот дизајн без остри рабови ја прави погодна за вашите најмили. Страничните прегради дополнително ја зголемуваат практичноста. Лесна за чистење и складирање.
Може да се користи дома, во канцеларија, училиште, каде и да посакате.
Достапна во сина и розева боја
 
Димензии: 60x30x20cm
Материјал: Пластика
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционална забавна масичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…