Продажба!

Мултифункционална забавна масичка

450.00 ден 290.00 ден

Оваа убава мултифункционална забавна масичка можете да ја користи за лаптоп, за цртање и учење, за јадење и што уште не. Специјалниот дизајн без остри рабови ја прави погодна за вашите најмили.

Compare

Опис

Оваа убава мултифункционална забавна масичка можете да ја користи за лаптоп, за цртање и учење, за јадење и што уште не. Специјалниот дизајн без остри рабови ја прави погодна за вашите најмили. Страничните прегради дополнително ја зголемуваат практичноста. Лесна за чистење и складирање.
Може да се користи дома, во канцеларија, училиште, каде и да посакате.
Достапна во сина и розева боја
 
Димензии: 60x30x20cm
Материјал: Пластика
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мултифункционална забавна масичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…