Мултифункционална прскалка 360°

390.00 ден

Се што ви е потребно за наводнување на вашата градина и за разладување ова лето е оваа Мултифункционална прскалка 360°. Лесно се поставува и работи, се што треба да направите е да ја поврзете со црево и да ја користите.

Compare

Опис

Се што ви е потребно за наводнување на вашата градина и за разладување ова лето е оваа Мултифункционална прскалка 360°. Лесно се поставува и работи, се што треба да направите е да ја поврзете со црево и да ја користите. Прскалката има широк опсег на примена. Се користи за наводнување на тревникот, градината, ладење или за игра на децата за време на летото.
Се поврзува со стандардно градинарско црево.
Дијаметар на прскалката 9.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционална прскалка 360°”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…