Мултифункционална сталажа на 2 нивоа

890.00 ден

Уникатен производ за одлична организација на вашите садови во вашата кујна, козметика во бањата и што уште не!

Compare

Опис

Уникатен производ за одлична организација на вашите садови во вашата кујна, козметика во бањата и што уште не! Идеална за секој дом и канцеларија.
Изработена е од екстра силна база која гарантира сигурно и долготрајно решение.

Карактеристики:
голема површина за складирање
2 нивоа за сепарација
стабилност
издржливост

Материјал: пластика
Димензии: 38×18.5x36cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционална сталажа на 2 нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…