Мултифункционално тавче со 4 дела

590.00 ден

Ова мултифункционално тавче со 4 дела е погодно за секој дом. Креативниот дизајн со прегради може да ви заштеди многу време за готвење, готвењето е поздраво и бара помалку масло.

Compare

Опис

Ова мултифункционално тавче со 4 дела е погодно за секој дом. Креативниот дизајн со прегради може да ви заштеди многу време за готвење, готвењето е поздраво и бара помалку масло.
 
Заштедува простор и време, а во исто време помалку тенџериња и тави значат помалку чистење. Лесно за чистење. Сè што ви треба е мек сунѓер или крпа и чиста вода за лесно да ги отстраните нечистотиите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционално тавче со 4 дела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…