Навлаки за теписи 170x240cm

1,700.00 ден

Навлаки кои целосно ќе го променат ликот на вапите теписи.

Compare

Опис

Навлаки кои целосно ќе го променат ликот на вапите теписи. Достапни во три бои: сиво, капучино и млечно крем.
 
Димензија: 170х240cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА, ВО СПРОТИВНО ЌЕ ВИ БИДЕ ПРАТЕНА ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Навлаки за теписи 170x240cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…