Не лути се човече – Игра за забава

590.00 ден

Не лути се човече игра за забава со која децата ќе поминуваат часови незаборавна забава со членовите на семејството. Истовремено развивајќи ги логичките и интелектуалните вештини.

Compare

Опис

Не лути се човече игра за забава со која децата ќе поминуваат часови незаборавна забава со членовите на семејството. Истовремено развивајќи ги логичките и интелектуалните вештини.

Сетот содржи голема подлога, механизам за вртење коцки, 16 фигури за движење
Димензии: 92 x 70 x 0.3cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Не лути се човече – Игра за забава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…