Новогодишна бела елка 240cm

4,300.00 ден

Прекрасна бела елка. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години.

Нема на залиха

Compare

Опис

Прекрасна бела елка. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Новогодишна бела елка 240cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…