Новогодишни перничиња

390.00 ден

Новогодишни перничиња со кои на интересен начин ќе го разубавите домот или ќе ги поздравите гостите. Исто така се одлична идеа за подарок.

Compare

Опис

Новогодишни перничиња со кои на интересен начин ќе го разубавите домот или ќе ги поздравите гостите. Исто така се одлична идеа за подарок. Новогодишната и божиќната атмосфера може да започне.
 
Достапни во повеќе дезени. Перничињата ги добивате наполнети.
Димензии:45x45cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Новогодишни перничиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…