Новогодишно венче со снег ø 60cm

1,490.00 ден

Новогодишно венче со снег ø 60cm. Празниците се на прагот, па доколку сеуште не сте го украсиле домот, веќе е време е да го направите тоа.

Compare

Опис

Новогодишно венче со снег ø 60cm. Празниците се на прагот, па доколку сеуште не сте го украсиле домот, веќе е време е да го направите тоа. Венецот е еден од најубавите декоративни елементи кој внесува празнична атмосфера за време на зимските прослави. Венчето го добивате неукрасено.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Новогодишно венче со снег ø 60cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…