Обликувач за веѓи

290.00 ден

Создадете совршени, рамномерно обликувани веѓи за неколку секунди со овој обликувач за веѓи. Со шаблоните за веѓи и пудра во прав, ќе создадете целосни веѓи со совршен лак.

Compare

Опис

Создадете совршени, рамномерно обликувани веѓи за неколку секунди со овој обликувач за веѓи. Со шаблоните за веѓи и пудра во прав, ќе создадете целосни веѓи со совршен лак.
Нема хаос и секогаш ќе добивате совршени, природни рамномерно обликувани веѓи како никогаш порано.
Во пакетот е вклучено пудра во прав со огледалце и 2 различни шаблони за веѓи(2х2).

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Обликувач за веѓи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…