Организер за козметика со горно отварање

390.00 ден

Чувајте сè што ви е потребно при рака и заборавете на неуредните фиоки!

Нема на залиха

Compare

Опис

Чувајте сè што ви е потребно при рака и заборавете на неуредните фиоки! Организатор за шминка е дизајниран да биде практичен, но, исто така, да изгледа луксузно. Лесно се чисти со памучна или микрофибер ткаенина. Изработена од издржлив провиден акрилик. Одговара на било кој декор во вашата соба и ви овозможува јасно да ги видите вашите шминка и предмети во секоја фиока.
Горниот дел се одвојува и може да стои самостојно.

Димензии: 23.1x 9.2×13.2cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за козметика со горно отварање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…