Организер за облека

590.00 ден

Организер за облека. Практичен хоризонтален организер за облека. Складираната облека во него е заштитена и безбедна, благодарение на изработката од водоотпорен материјал.

Compare

Опис

Организер за облека. Практичен хоризонтален организер за облека. Складираната облека во него е заштитена и безбедна, благодарение на изработката од водоотпорен материјал. Обезбедува брза организација на облеката. Организерот има рачки со кој транспорот е брз и лесен. Може да го користите за складирање на Вашата сезонска облека, при преселби или патувања.

Димензии: 50 x 40 x 32cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за облека”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…