Купи!

Отстранувач на топчиња од облека со USB полнење

690.00 ден

Отстранувач на топчиња од облека, совршен за отстранување на топчиња од секаков вид облека и мебел целосно обновување и совршен изглед како штотуку купени.

Compare

Опис

Отстранувач на топчиња од облека, совршен за отстранување на топчиња од секаков вид облека и мебел целосно обновување и совршен изглед како штотуку купени.
 
Ги отстранува дури и најмалите траги на џемпери, маички, постелнина, каучи, друг мебел, тапацир и слично. Извонрен начин за отстранување на топчиња од кашмир, маици, перничиња, тепих, ќебиња, ракавици, завеси, како и волнени палта.
 
Едноставно притиснете го копчето кое е на рачката за да го вклучите и нежно ставите ја главата на апаратот на облеката или ткаенините. Внимателно движете го по површината и одстранете ги сите топчиња.
 
USB полнењето може да се користи насекаде.
Постојат три прилагодливи подесувања на брзината за да се задоволат различните потреби.
 
Важно да знаете:
1. Ставете ја облека на рамна површина при користење апаратчето бидеќи нерамна површина може да предизвика оштетување
2. НЕ користете го на човечко тело
3. Се препорачува почесто чистење на главата на ножот и канистерот за одпад.
4. Не притискајте силно, за да избегнете оштетување на тканенината на која работите.
5. Ставете го уредот подалеку од допир на деца.
 
Информации:
Димензии: 17cm х 10cm
Бруто тежина: 404.6g
Тип: USB тип на полнење
Материјал: ABS
Сечило: 6 ротациони нерѓосувачки челични ножеви

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Отстранувач на топчиња од облека со USB полнење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…