Купи!

Паметен часовник Z36 – серија 7

1,690.00 ден

Паметен часовник Z36 – серија 7. Технологијата брзо се развива и го презема светот.

Compare

Опис

Паметен часовник Z36 – серија 7. Технологијата брзо се развива и го презема светот. За понатамошното поедноставување на животот на луѓето кои се презафатени со работа паметниот часовникот полека станува неопходен придружник на мобилните телефони и таблетите и е додаток кој сите треба да го имаат за поголема ефикаснот.

Паметните часовниците се очигледно повеќе од просечни часовници со функции кои се еднакви со паметните телефони, многу неопходни да се имаат, мултифункционални и лесни за употреба.
Карактеристики:
-Примање на телефонски повици и смс пораки
-Бројач на чекори, потрошени калории, измината километража и тн.
-Анализа на работа на срце, број на удари во минута и сл.
-Промена на позадината како сакате да ви изгледа часовникот
-Вртливо копче преку кое ја регулирате јачината на звукот, поминувате низ менито и сл
-Аларм
-Фејсбук нотификации
-Мерење на дистанца
-Водоотпорен
-Менување на јазици
-Големина 44 мм
и уште многу други функции …

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паметен часовник Z36 – серија 7”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…