Перниче за патување со интегрирана пумпа

390.00 ден

Перниче за идеално, опуштено патување. Пристигнете одморени и искористете го ефикасно секој момент од вашето патување.

Нема на залиха

Compare

Опис

Перниче за идеално, опуштено патување. Пристигнете одморени и искористете го ефикасно секој момент од вашето патување.
Во перничето има интегрирана рачна пумпа што ви овозможува со само неколу притискања да го напумпате перничето и да уживате во патувањето.
 
Боја: сина, зелена и сива.
Димензии: 40x28cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Перниче за патување со интегрирана пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…