Пивопол

290.00 ден

Друштвена игра Пивопол на која матно ќе се сеќавете. Игра за храбри, издржливи и упорни.

Нема на залиха

Compare

Опис

Друштвена игра Пивопол на која матно ќе се сеќавете. Игра за храбри, издржливи и упорни. За лица постари од 18 години. По користење на играта се препорачува да не се управува со ниедно моторно возило.
Со самото купување на играта вие се согласувате со правилата за користење на истата, така да издавачот не прифаќа никаква одговорност за евентуалните компликации кои можат да настанат при користење на играта.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пивопол”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…