Плишан Термофор 1L

350.00 ден

Плишан Термофор 1L. Како што се приближува студената зимска сезона, сите веќе бараат термофор со топла вода.

Compare

Опис

Плишан Термофор 1L. Како што се приближува студената зимска сезона, сите веќе бараат термофор со топла вода.
Зиме може да ставите топла вода и да се загреете, лете ладна и да се изладите. Одличен е при третман на удари, болки, модрици, грчеви, главоболки, менструални тегоби, подобрување на варењето, намалување на температурата, итн…
Може да го користите и за затоплување на леглото на вашето бебе, или да го поставите на стомачето за бебето полесно да се справи со грчевите. Термофорот е изработен од дебел хипоалерген материјал. И има капаче кое не пропушта и издржува голем притисок. Исклучително лесно за употреба само ставате топла или ладна течност во зависност од потребата, затварате со капачето и термофорот е спремен за акција.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Плишан Термофор 1L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…