Повеќенаменска торба за мајки

1,290.00 ден

Повеќенаменска торба за мајки совршена за секоја пригода. Торбата има голем број прегради и џебови што ја прави многу практична.

Compare

Опис

Повеќенаменска торба за мајки совршена за секоја пригода. Торбата има голем број прегради и џебови што ја прави многу практична. Достапна во 6 модерни дезени.
 
Димензии: 25x38x17cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА И ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Повеќенаменска торба за мајки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…