Подлога за јога и фитнес 3mm

450.00 ден

Јога подлога за вежби со мека површината и дебелина 3mm, не се лизга, не впива течности и прашина. Ја намалува болката при вежби кога телото е во допир со подот.

Compare

Опис

Јога подлога за вежби со мека површината и дебелина 3mm, не се лизга, не впива течности и прашина. Ја намалува болката при вежби кога телото е во допир со подот. Исклучително практична и преносна кога не ја користите може да ја соберете во ролна, материјалот не поти, не собира прашина и е многу пријатен на допир.
Димензии:
-Ширина 61cm
-Должина 173cm
-Дебелина 0.5cm

Достапни бои: сина, виолетова, црна и црвена

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Подлога за јога и фитнес 3mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…