Предно Лед светло за велосипед

790.00 ден

Предно Лед светло за велосипед. Светлото за велосипед е со безжичен контролен систем, инсталиран на главата на велосипедот, кој лесно може да ја контролира и обезбедува дополнителна безбедност при возење.

Compare

Опис

Предно Лед светло за велосипед. Светлото за велосипед е со безжичен контролен систем, инсталиран на главата на велосипедот, кој лесно може да ја контролира и обезбедува дополнителна безбедност при возење. Водоотпорни и погодни за секаков вид на велосипеди.

Растојание на осветлување на предното светло е до 15 метри.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Предно Лед светло за велосипед”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…